Logo

BMW 118d.

Број на оглас: 3704336 | Објавен на: 21.09.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 118d
88kw/120ks
2004 godina.
Broj za kontakt:
074/222-202 Nikola

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач