Logo

Lancia Y 1.2

Број на оглас: 3704345 | Објавен на: 24.11.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Y

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 12 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lancia y
1.2 16v
1998 godina
190000 km
Redovno servisirana
Registracija do 03.2021

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Besim

Потврден огласувач