Logo

Asus Eee mini laptop

Број на оглас: 3704487 | Објавен на: 24.09.2020, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: < 60 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 10 инчи и помал

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Malo laptop4e mnogu zacuvano extra sostojba
Baterija drzi okolu 6 casa , komplet so original polnac
(V bukvata na tastatura ne raboti)

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач