Logo

Stan vo Demir Hisar

Број на оглас: 3704490 | Објавен на: 14.09.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 46 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Маршал Тито бр.4 Демир Хисар

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е со имотен лист за сопственост, во одлична состојба. Понуди на телефонскиот број 078461429 контакт лице Давид.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Јован

Потврден огласувач