Logo

Се продава Опел Астра

Број на оглас: 3704556 | Објавен на: 17.09.2020, 01:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Опел Астра за повеќе информации јавете се на тел 071-368-396 Србо

 Скопје    Општина:Петровец

Прати Е-Маил

 Srboljub

Потврден огласувач