Logo

SETRA 416 H

Број на оглас: 3704557 | Објавен на: 29.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 identicni Avtobusi
Setra 416 H 2010 godina 57+1+1 sedista
Euro 5 motor Mercedes 260KW/360 PS
Manuelen menjac
KA-4541-AC. 690.000 km
KA-4551-AC. 580.000 km
KA-4561-AC. 620.000 km

Vozilata se vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ekstra Bus Kavadarci (претпријатие)

Потврден огласувач