Logo

Raftovi i biro za dukan

Број на оглас: 3704576 | Објавен на: 22.11.2020, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат рафтови и биро за дуќан.
Телефон за контакт 070700760

070700760
070700760

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Alkatel

Потврден огласувач