Logo

Pasaat B6 2.0TDI 8V reg.so zelen karton

Број на оглас: 3704612 | Објавен на: 24.09.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.700 €

5.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e bez nikakva maana uvezen od svajcarija moze da se vidi vo sekoe vreme

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач