Logo

OPEL VEKTRA

Број на оглас: 3704729 | Објавен на: 26.09.2020, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam OPEL VEKTRA so najdobriot motor 1.9 CDTI 2004
Voziloto e registritano do 17. 07. 2021
- klima
- Abs
- komandi na volan
- podesuvanje na volan (gore, dole, napred, nazad)
- bord kompjuter
- radio so CD
- podesuvanje na sedišta vo visina
- elektricni prozori
- elektricni retrevizori
- euro 4 motor
- 2 kljuca
- 6 brzini
-nov akumulator
Zvonete na ovoj
Broj -- 075295070

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач