Logo

Seat Ibiza 1.4Tdi

Број на оглас: 3704747 | Објавен на: 22.09.2020, 01:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.200 €

2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata ima napraveno komplet servis ulje i filtri pred 1000km,registrirana.
Od oprema poseduva:
Elektrirka na prozori
Klima
Servo
Abs
Radio so multimedia
Za poveke info inbox.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач