Logo

AUDI A3 2.0 TDI S LINE

Број на оглас: 3704755 | Објавен на: 23.09.2020, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 16.500 €

17.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 2.0 Tdi s line so 65 000 km moze proverka po vasa zelba za poveke samo na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач