Logo

Се изнајмува Гарсоњера на Водно

Број на оглас: 3704835 | Објавен на: 25.09.2020, 01:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 39 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2004

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Vodno do O.U. Koco Racin

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува опремена гарсоњера (39 м2) на Водно, со приватно паркирно место во гаража, на тивка локација во близина на О.У. Кочо Рацин. Гарсоњерата се наоѓа на приземје, во зграда изградена 2004 год. Удобна за пар или студент.

Греењето е на струја (може и на парно), а трошоците за струја се релативно ниски и зависат од сезоната, до 3000 ден за грејна сезона. Тошоците за вода и комуналии се движат не повеќе од 350 ден.

Можност за вселување од: .

Услови:
Кауција: 6000 денари
Минимум престој: 12 месеци

Контакт: 075 402 248

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач