Logo

Peugeot 407 2.0 hdi 136ks 2005god.

Број на оглас: 3704930 | Објавен на: 15.09.2020, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407 2.0 hdi 136ks 2005god.
Kolata e vo odlicna sostojba
156000km
071348770 moze i viber

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач