Logo

PASAT B6 2006 REG FULL 2.0 TDI 6 BRZINI DOBRA SOSOTOJBA

Број на оглас: 3704957 | Објавен на: 17.09.2020, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam pasat b6 2005/prva reg 2006 god 2.0 tdi 140 ks so full oprema servisiran vo dobra sostojba
Klimatronik dvozonski
Usb bluetuth toch golema navigacia gps wifi mp3 mp4 tv android rikverc kamera ates folii vo sobrakajna
Moze zamena so vasa eli moja doplata za zamena e 5500 ev

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 4444

Потврден огласувач