Logo

Peugeot 106 1.1 benzin reg.do dekemvri

Број на оглас: 3704979 | Објавен на: 22.09.2020, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e pali vozi inf070285523

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач