Logo

Seat ibiza 1.4tdi 2009 full oprema

Број на оглас: 3704982 | Објавен на: 24.09.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.800 €

5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e kako nova bez grepka so pominati 190 000km bez nikakva maana poveke inf070285523

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач