Logo

PAST cc 2011 GOD

Број на оглас: 3705061 | Објавен на: 15.09.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASAT CC VO EKSTRA SOSTOJBA SO SITE EKSTRI 070-213-852

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 sasko kostovski

Потврден огласувач