Logo

Продажба на ниви, Балканска

Број на оглас: 3705126 | Објавен на: 20.09.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За повеќе информации јавете се на 075270395.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ВН

Потврден огласувач