Logo

BMW 318d F30

Број на оглас: 3705140 | Објавен на: 27.11.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 12.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 318d F30 143ps vo odlicna sostojba prva boja kupena od prv sopstvenik
LED BIXENON
NAVIGACIJA
START STOP
SENZOR ZA DOZD ZA SVETLO.....
UVEZENA OD GERMANIJA , CARINETA SO PREVEDENI DOKUMENTI I HOMOLOGACIJA

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 MARJAN

Потврден огласувач