Logo

Mazda 6 2.0 2007

Број на оглас: 3705226 | Објавен на: 29.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.150 €

4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


▶️Mazda 6 2007 година
Колата е со full опрема
▶️темпомат
▶️фабрички ксенон
▶️греачи на седишта
▶️греачи на ретровизори
▶️греач на задна шофершајбна
▶️BOSE озвучение
▶️Webasto
▶️Извршен е целосен сервис пред 3000 км ( Масло, филтри, ламела и потисна плоча)
▶️4 нови гуми Hankook

За повеќе информации на бројот 076887962

 Валандово

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач