Logo

FIAT DOBLO

Број на оглас: 3705298 | Објавен на: 15.09.2020, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PIKAPOT E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI KONTAKT 070-213-852 SASKO

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 sasko kostovski

Потврден огласувач