Logo

BMW 330d Touring

Број на оглас: 3705300 | Објавен на: 25.09.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

6.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Servisna kniska full servisi na se
- Zelen karton
- Gumi letni Sava 225 45 17 90% zdravi
- 281 konjski sili

kontakt tel i viber 075 460 101 Leon

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Leon

Потврден огласувач