1 / 11
Pasat b5 2004 2.5 vr6tdi
1.500 €
Цената е фиксна
19.01.2021 18:13

Скопје Центар / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se Prodava pasat b5 2.5tdi za delovi zainteresirani javete se 079261260

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

079261260
Потврден огласувач
079261260
Испрати Е-маил до огласувачот