Logo

Se profava fiat tipo

Број на оглас: 3705510 | Објавен на: 23.09.2020, 00:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tipo

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 260 €

285 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat tipo 94 god plin atest pominata registracija pred 5 dena vo vizna sostojba solidna.se prodava poradi zemanje druga.za po detalni info na telefon

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Nusmir

Потврден огласувач