Logo

Deloven prostor pod naem

Број на оглас: 3705619 | Објавен на: 18.09.2020, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 68 m²

Греење: Нема

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukan
So povrisna od 68 m2
So moznost za prosiruvanje do 150 m2 na isto nivo.
Cena za naem po dogovor
Info.na tel.075 700 129

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач