Logo

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god

Број на оглас: 3705801 | Објавен на: 16.09.2020, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач