Logo

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks 2006 g.

Број на оглас: 3705805 | Објавен на: 23.09.2020, 00:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks 2006 g.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Polovni avtomobili

Потврден огласувач