Logo

VW TOUARAN 1.9 TDI 105 ks 2005 god

Број на оглас: 3705806 | Објавен на: 16.09.2020, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOUARAN 1.9 TDI 105 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Polovni avtomobili

Потврден огласувач