Logo

WV PASAT 1.9 desen volan

Број на оглас: 3705838 | Објавен на: 16.09.2020, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pasat 1.9 105 konja svonete na viber na 075309109

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач