Logo

Golf 2 1.6d

Број на оглас: 3705875 | Објавен на: 23.09.2020, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1987

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 749 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 2 vo dobra sostojba

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач