Logo

Masina za pletenje Electra 3000A

Број на оглас: 3705876 | Објавен на: 28.09.2020, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Masinata e rasklopena spleteni se samo dve bluzi so nea.

 Жарко

Потврден огласувач