Logo

Se prodava kujka/место во Царев двор

Број на оглас: 3706007 | Објавен на: 16.09.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 204 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 99

Година на реновирање: 99

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: 000

Цена: 899 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!!

070 207 563

 Aleksandar

Потврден огласувач