Logo

KIA PREGIO 2.7 DIESEL

Број на оглас: 3706011 | Објавен на: 16.09.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Pregio

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Puknata hilzna

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач