Logo

HYUNDAI SANTA FE 4×4 2.0 CRDI

Број на оглас: 3706030 | Објавен на: 25.09.2020, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DZIPOT E KAROSERISKI ZDRAV , ENTERIER ZACUVAN
*** MOTOROT GREE ***

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач