Logo

FIAT Panda 1,30 multiget

Број на оглас: 3706105 | Објавен на: 29.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba...

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ненад

Потврден огласувач