Logo

Masina za sienje BAGAT-nozna

Број на оглас: 3706162 | Објавен на: 16.09.2020, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za sienje BAGAT - nozna

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Irina