Logo

Samsung j4+

Број на оглас: 3706259 | Објавен на: 16.09.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J4+

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Pod garancija e ...i osiguran uste 6 m.nema defekt kompleten ...t mobile samo .ako se dekodira ne vazi garancijata.so nova futrolna 500 den

 Валандово

Прати Е-Маил

 Vw

Потврден огласувач