Logo

Печка на пелети MBS 10 kw

Број на оглас: 3706284 | Објавен на: 27.09.2020, 00:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Вид на оглас: Се продава


Користена 2 зими 078 478 444

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач