Logo

Stereo sistem KAMOSONIC KA 922 so zvucnici

Број на оглас: 3706324 | Објавен на: 29.09.2020, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba samo kaseta ne raboti

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ljubco

Потврден огласувач