Logo

Medel patiki goro_tex od stranstvo

Број на оглас: 3706336 | Објавен на: 16.09.2020, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 46

Боја: Сива

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se zacuvani kvalitetni doneseni od stranstvo mendel.ne propuslivi na voda.povelete.

 Bobe

Потврден огласувач