Logo

Trosistemski zv. so 2 basa 8-ki 2x150w

Број на оглас: 3706356 | Објавен на: 24.09.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


vo fabricka sostojba

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ljubco

Потврден огласувач