Logo

Plac so borova šuma vo Berovo

Број на оглас: 3706357 | Објавен на: 16.09.2020, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4600 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mesto so mlada borova šuma vo vikend naselbata Ablanica, Berovo.
Vkupnata površina na mestoto iznesuva 4600m2 i vo nego se vcrtani 4 placevi.
Kontakt: Jane, tel.: 078 249 617

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Jane

Потврден огласувач