Logo

Pedali tocak velosiped

Број на оглас: 3706368 | Објавен на: 20.09.2020, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Делови за рамот

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi nekoristeni pedali - kupeni po greska na navoj.
Poveke info na : 072 240 402

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач