Logo

Vw Arteon 2.0 tdi Rline

Број на оглас: 3706405 | Објавен на: 23.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Arteon

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 35.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Arteon
2.0 tdi 190ps
129.000km (prv gazda)
12/2017
Dsg
R-line
Full LED paket(napred nazad)
Rline oprema
Active tempomat
Lane assist
Sign recognition
Intelegent headlights(led)
Keylless entry

Kolata e so full oprema i e kupena vo Porsche Makedonija

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ktm

Потврден огласувач