Logo

MERCEDES C-270CDI!!! PERFEKTEN!!!

Број на оглас: 3706450 | Објавен на: 27.09.2020, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.800 €

2.820 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA MERCEDES C 270CDI!!!!

KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA!!!

NOVI GUMI!!!

KLIMA ISPRAVNA!!!!

ELEKTRIKA NA SEDISTA!!!!

KOMANDI NA VOLAN!!!!

SE E ISPRAVNO DO POSLEDNO KOPCE!!!

STEGNEN NA VOZENJE!!! NEMA DA TROPA!!!!

CENA 2750EVRA!!!

071/235-575
071/235-575
071/235-575

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач