Logo

Huawei WATCH 2

Број на оглас: 3706452 | Објавен на: 22.09.2020, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


Prodavam huawei smart watch 2 nov vo kutia

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач