Logo

ДЕТЕКТОР ЗА МЕТАЛ

Број на оглас: 3706464 | Објавен на: 23.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД

12.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Вид на оглас: Се продава


Продавам Детектор за Метал испрсвен Работи на Алкални Батерии 070254175

 Тетово    Општина:Јегуновце

Прати Е-Маил

 Злате

Потврден огласувач