Logo

MERCEDES A170 CDI

Број на оглас: 3706466 | Објавен на: 19.09.2020, 23:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.599 €

1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes a170 cdi 66kw odlichna za pochetnici so registracija do 6/21 smeneto zamaec, dizni, shajmni na dizni, preden trap moze zamena za pogolema kola

 Струга    Општина:Вевчани

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач