Logo

MERCEDES BENZ E250 AVANGARDE SEDAN AUTOMATIC 2011

Број на оглас: 3706495 | Објавен на: 27.09.2020, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.990 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078227781
14990€

Модел:MERCEDES-BENZ E250 CDI FACELIFT AVANGARDE, Седан
Произведено:2011 год Оригинална
Гориво:Дизел
Мотор:2200 cm³ • 204HP
Менувач:Автоматски 7G TRONIC
Боја:Темно сива
Врати:5
Погон:Задна оска
Километража:202000 km(100% со гаранција за километри во нотар)Тарга:EK571EM

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Се работи до последно копче.

Два клуча,4 Скоро Нови гуми Мишелин

Опрема AVANGARDE:
-Навигација Меrcedes Command (цд,мп3,аух,блутут)
-Двозонски Климатроник(исправен лади)
-Кожен салон
-Темпомат
-Лед дневни свертла
-Борд Компјутер
-Парктроник 360 степени (напред-назад)
-Кожен мулти серво волан со команди
-Xenon фарови
-Алу Фелни Мерцедес Оригинал
-Електрика на седишта
-Електрика на ретровизори
-Електрика на прозорци
-АБС
-ЕСП
-12х Airbags
-Isofix
-Магленки пратечки во кривина
-Фабрички Аларам
-Фрижидер во ладица

и мн друго.

Локација:АС АУТО ЛИДЕР ДООЕЛ КРИВА ПАЛАНКА.8КМ ПРЕД ВЛЕЗОТ НА ГРАДОТ ПРВ ПЛАЦ ОД ЛЕВА СТРАНА.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 AS AUTO LIDER

Потврден огласувач