Logo

AUDI A3 2.0TDI 140KS AMBITION REG.+SERVIS 2004

Број на оглас: 3706498 | Објавен на: 01.10.2020, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.590 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваМодел:AUDI A3 2.0TDI 140кс Ambition/Coupe
Произведено:2004
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 140кс Еуро4
Менувач:Рачен 6 брз.
Боја:Сива
Врати:3

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Увоз од Италија пред 3 год.Регистрирана до мај 2021.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.

Опрема:
-Кожен серво волан со команди
-Рекаро салон
-Климатроник (исправен лади)
-Борд Компјутер
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички 17 Sline
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.Прв плац од лева страна на 8км пред Крива Паланка.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 AS AUTO LIDER

Потврден огласувач